fbpx

PROWADZĄCY

JESTEŚMY PRAKTYKAMI HR

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży HR. Wyznaczamy trendy i prognozujemy zmiany na rynku pracy. Pracujemy nad standardami zawodu HR Business Partnera w Polsce. Chętnie dzielimy się wiedzą, prowadzimy cykliczne spotkania biznesowe Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partner oraz konferencje i wydarzenia branżowe portalu HRPolska.pl rozwijające warsztat pracy HR-owców.

 • Agnieszka Bednarska
  Agnieszka Bednarska

  Interim HR Manager z osiemnastoletnim doświadczeniem biznesowym. Wspiera klientów w budowaniu skutecznej polityki personalnej i organizacji struktur HRBP. Psycholog biznesu.

  Zarządza projektami Grupy HR Masters, opracowuje i wdraża kompleksowe rozwiązania dla klientów firmy, optymalizuje procesy HR. Opracowuje strategie HR, inicjuje zmiany w organizacjach, wdraża modele kompetencyjne, planuje działania rozwojowe przedsiębiorstw. Rozwija kompetencje kadry kierowniczej w zakresie realizacji celów i rozwoju efektywności menedżerskiej. Executive coach ACC ICF, trener kompetencji menedżerskich.

  Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partner, współautor 3-poziomowego programu certyfikacji zawodu HR Business Partnera, organizator wydarzeń branżowych śląskiego oddziału PS HRBP.

  Wierzy, że HR powinien stanowić mierzalne wsparcie dla biznesu i dostarczać konkretnych, rzetelnych narzędzi do budowania wysokoefektywnych organizacji.

  Współpracuje z uczelniami wyższymi. m.in. Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Wyższą Szkołą Bankową (Chorzów, Wrocław), Gliwicką Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości, Szkołą Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego.

  Dyrektor programowa Szkoły HR Business Partner. Kontakt: abednarska@hrmasters.pl

 • Magdalena Siwińska
  Magdalena Siwińska

  Jako niezależny specjalista – HR Business Partner, od kilkunastu lat wspiera organizacje w procesach zarządzania kapitałem ludzkim, w zakresie audytów i procesów rozwojowych. Prowadzi i koordynuje projekty HR oraz kampanie employer brandingowe.

  Menedżer ds. Rynku Pracy Klastra SA&AM Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Specjalizuje się w działaniach wpływających na poziom motywacji, satysfakcji i zaangażowania pracowników. Wspiera organizacje w promowaniu działań wizerunkowych w różnych procesach personalnych.

  Pasjonuje się tematyką efektywności i przedsiębiorczości kobiet. W swojej pracy wykorzystuje metodykę projektową w obszarze HR, m.in Design Thinking. Uczy wyznaczania strategii i planowania w obszarach zawodowych. Uważa, że wszelkie procedury są dla ludzi, a nie ludzie dla procedur. W projektach skupia się na realnych korzyściach zarówno dla organizacji jak i pracowników.

  Psycholog biznesu, coach ACC ICF, trener umiejętności społecznych z wysoką orientacją na cel. Prowadzi szkolenia z zakresu kompetencjii osobistych i psychospołecznych oraz psychologii pracy m.in. dla kadry zarządzającej, specjalistów, właścicieli firm, personelu administracyjnego.
  Partner zarządzający Grupy HR Masters.

  Praktyk w biznesie, współpracuje z uczelniami wyższymi na studiach podyplomowych z zakresu HRBP, m.in. Wyższa Szkoła Biznesu, Wyższa Szkoła Bankowa (Chorzów, Wrocław), Uniwersytet Śląski, Beskidzka Wyższa Szkoła Turystyki.

 • Roman Warkocz
  Roman Warkocz

  Doradca biznesowy, konsultant HR, facylitator, trener. Od kilkunastu lat jest związany z działami HR w firmach projektowych. Pracował jako specjalista w działach HR dla kadry niższego i wyższego szczebla zarządzania.

  Prowadzi szkolenia z zakresu budowania efektywnych zespołów i polityki personalnej. Jest moderatorem i facylitatorem małych i średnich grup z wykorzystaniem metod projektowych, m.in. World Cafe i Open Space. Wspiera HR we współpracy z z biznesem i 3 sektorem (fundacje, stowarzyszenia, związki zawodowe).

  Prezes Stowarzyszenia „Narzędziownia” zrzeszającego trenerów biznesu z całej Polski, organizującego m.in. spotkania wymiany doświadczeń trenerskich i HR-owych.
  Prelegent podczas konferencji HR oraz autor artykułów w prasie branżowej.

  Redaktor naczelny portalu branżowego HRPolska.pl, wyznacza trendy i kierunki działania, zarządza pracą zespołu redakcyjnego.

 • Grzegorz Filipowicz
  Grzegorz Filipowicz

  Ekspert Zarządzania Kapitałem Ludzkim. Business Partner w ForFuture. Współzałożyciel i członek Zarządu Klastra HR Development.

  Prezes Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partner oraz członek CIPD (Chartered Institute of Personnel Development). Wykładowca na kilku uczelniach (w tym: Akademia Leona Koźmińskiego, Szkoła Główna Handlowa, Wyższa Szkoła Biznesu).

  Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w branży szkoleniowo- konsultingowej. Twórca autorskiego Modelu Kompetencji Zawodowych oraz narzędzi Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

  Autor książek „HR Business Partner. Koncepcja i praktyka”, „Rozwój organizacji poprzez rozwój efektywności pracowników” oraz „Zarządzanie Kompetencjami Zawodowymi – perspektywa firmowa i osobista” jak również licznych publikacji z zakresu ZZL, zarządzania kompetencjami, Human Performance Improvement i strategii organizacji.

 • PAWEŁ CHOLEWKA – doradca prawny w projekcie
  PAWEŁ CHOLEWKA – doradca prawny w projekcie

  Doświadczenie zawodowe zdobywał w jednej z największych śląskich kancelarii prawniczych, obszarach obsługi prawnej i strategii spółek sektora finansowego i energetycznego oraz administracji publicznej, tak na stanowiskach specjalistycznych, jak i menedżerskich. Doradca prawny Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Autor licznych publikacji z zakresu prawa, zarządzania, przedsiębiorczości i kompetencji społecznych. Trener i wykładowca.

  Absolwent studiów prawniczych na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, studiów MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, studiów podyplomowych Akademia Trenerów Biznesu oraz studiów podyplomowych Coaching – Akademia Coacha w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie.

 • AGNIESZKA KLARCZYŃSKA – doradca prawny w projekcie
  AGNIESZKA KLARCZYŃSKA – doradca prawny w projekcie

  Adwokat, z wieloletnią praktyką w renomowanej, śląskiej kancelarii prawnej. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

  Specjalizuje się w prowadzeniu bieżącej obsługi prawnej przedsiębiorców, jak również w sporządzaniu umów i opinii prawnych dotyczących prawa spółek i prawa cywilnego. Uczestniczyła w obsłudze prawnej na rzecz jednego z największych polskich producentów wyrobów ogniotrwałych.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

renata-wowra-circle

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

renata-wowra-circle