ORGANIZACJA

Jesteśmy elastyczni! Naszą ofertę dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.
Szkołę HR Business Partner realizujemy w każdej możliwej formie:

1 – STACJONARNEJ

Program rozwoju HR Business Partnera obejmuje zróżnicowany poziom nauki.
Pracujemy w grupach warsztatowych 6- 8 osób.
Szkołę HRBP realizujemy stacjonarnie w większości przypadków w Gliwicach (poza grupami zorganizowanymi). Osobom przyjezdnym pomagamy zarezerwować nocleg blisko naszej lokalizacji.
Jeśli chcesz zorganizować grupę w innym mieście skontaktuj się z nami. Oferujemy korzystny program partnerski.

2 – INDYWIDUALNEJ
Program Szkoły HRBP realizujemy w formie IPR tzn. indywidualnych programów rozwoju realizowanych w intensywnej formie.
Spotkania
możemy rozpocząć w dowolnym terminie pasującym obu stronom. Zadzwoń – dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb, budżetu i możliwości czasowych.

3 – ZAMKNIĘTEJ DLA FIRM
Realizujemy program szkolenia zamkniętego z wybranych zagadnień HRBP. Szkolenie możemy zrealizować w Gliwicach lub w siedzibie Państwa firmy.
Pomagamy firmom zbudować efektywny Dział HR i wdrożyć model HR Business Partner w struktury organizacji.
Ofertę przedstawiamy po wstępnym poznaniu potrzeb. Zapraszamy do kontaktu.

4 – ONLINE
Jeśli nie mogą Państwo do nas przyjechać, a odpowiada Państwu forma pracy online – jesteśmy przygotowani również na tę formę organizacji szkolenia (pracujemy na zoomie).

Jeśli potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z nami!
Kontakt: Agnieszka Bednarska – abednarska@hrmasters.pl

Chcesz zorganizować grupę w innym mieście? skontaktuj się z nami! Oferujemy program partnerski.

Cena standardowo obejmuje:

materiały szkoleniowe (kompendium wiedzy, case studies, narzędzia, testy i ćwiczenia HRBP)

dyplom ukończenia Szkoły HR Business Partner w twardej oprawie

przygotowanie do procesu certyfikacji w Polskim Stowarzyszeniu HR Business Partner

serwis kawowy + lunch

Nasze usługi szkoleniowe zostały poddane weryfikacji.
Posiadamy Certyfikat SUS 2.0 Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych
(nr rej. certyfikatu: DEKRA/SUS/000153)

Szkołę HR Business Partner prowadzimy komercyjnie lub z możliwością dofinansowania ze środków UE.

Jesteśmy zarejestrowani w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) administrowanej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Oznacza to, że jakość naszych usług została zweryfikowana, a Ty masz możliwość dofinansować naukę ze środków unijnych.
POSIADAMY CERTYFIKAT SUS 2.0 STANDARD USŁUGI SZKOLENIOWO-ROZWOJOWEJ POLSKIEJ IZBY FIRM SZKOLENIOWYCH
(NR REJ. CERTYFIKATU: DEKRA/SUS/000153)
Dofinansowanie jest możliwe w przypadku mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Poziom dofinansowania wynosi od 50% do 80% wartości usługi i zależy od wielkości przedsiębiorstwa.
Podstawowe kryteria zaliczenia przedsiębiorstwa do odpowiedniej grupy MMŚP:
Średnie przedsiębiorstwo: mniej niż 250 zatrudnionych pracowników oraz obrót nie większy niż 50 mln EUR bądź suma bilansowa nie większa niż 43 mln EUR. Małe przedsiębiorstwo: mniej niż 50 pracowników oraz obrót bądź suma bilansowa nie większe niż 10 mln EUR. Mikroprzedsiębiorstwo: mniej niż 10 pracowników oraz obrót bądź suma bilansowa nie większa niż 2 mln EUR

Masz pytania?

renata-wowra-circle