fbpx

PROWADZĄCY

JESTEŚMY PRAKTYKAMI BIZNESU. HR TO NASZA PASJA!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży HR. Wyznaczamy trendy i prognozujemy zmiany w oparciu o najnowsze badania analityków rynku pracy. Pracujemy nad standardami zawodu HR Business Partnera w Polsce.
Chętnie dzielimy się wiedzą! Prowadzimy cykliczne spotkania biznesowe Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partner oraz konferencje i wydarzenia branżowe portalu HRPolska.pl rozwijające warsztat pracy HR-owców. Na swoim koncie mamy kilkaset wdrożeń różnych programów i projektów HR w firmach naszych klientów.

 • Agnieszka Bednarska
  Agnieszka Bednarska

  Interim HR Manager z dwudziestoletnim doświadczeniem biznesowym. Wspiera klientów w budowaniu skutecznej polityki personalnej i organizacji struktur HRBP. Psycholog biznesu.

  Zarządza projektami Grupy HR Masters, opracowuje i wdraża kompleksowe rozwiązania dla klientów firmy, optymalizuje procesy HR. Opracowuje strategie HR, inicjuje zmiany w organizacjach, wdraża modele kompetencyjne, planuje działania rozwojowe przedsiębiorstw. Rozwija kompetencje kadry kierowniczej w zakresie realizacji celów i rozwoju efektywności menedżerskiej. Executive coach ACC ICF, trener kompetencji menedżerskich.

  Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partner, współautor 3-poziomowego programu certyfikacji zawodu HR Business Partnera, organizator wydarzeń branżowych śląskiego oddziału PS HRBP.

  Wierzy, że HR powinien stanowić mierzalne wsparcie dla biznesu i dostarczać konkretnych, rzetelnych narzędzi do budowania wysokoefektywnych organizacji.

  Współpracuje z uczelniami wyższymi. m.in. Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Wyższą Szkołą Bankową (Chorzów, Wrocław), Gliwicką Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości, Szkołą Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego.

 • Magdalena Siwińska
  Magdalena Siwińska

  Jako niezależny specjalista – HR Business Partner, od dwudziestu lat wspiera organizacje w procesach zarządzania kapitałem ludzkim w zakresie audytów i procesów rozwojowych. Prowadzi i koordynuje projekty HR oraz kampanie employer brandingowe.

  Menedżer ds. Rynku Pracy Klastra SA&AM Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Specjalizuje się w działaniach wpływających na poziom motywacji, satysfakcji i zaangażowania pracowników. Wspiera organizacje w promowaniu działań wizerunkowych w różnych procesach personalnych.

  Pasjonuje się tematyką efektywności i przedsiębiorczości kobiet. W swojej pracy wykorzystuje metodykę projektową w obszarze HR, m.in Design Thinking. Uczy wyznaczania strategii i planowania w obszarach zawodowych. Uważa, że wszelkie procedury są dla ludzi, a nie ludzie dla procedur. W projektach skupia się na realnych korzyściach zarówno dla organizacji jak i pracowników.

  Psycholog biznesu, coach ACC ICF, trener umiejętności społecznych z wysoką orientacją na cel. Prowadzi szkolenia z zakresu kompetencjii osobistych i psychospołecznych oraz psychologii pracy m.in. dla kadry zarządzającej, specjalistów, właścicieli firm, personelu administracyjnego.
  Partner zarządzający Grupy HR Masters.

  Praktyk w biznesie, współpracuje z uczelniami wyższymi na studiach podyplomowych z zakresu HRBP, m.in. Wyższa Szkoła Biznesu, Wyższa Szkoła Bankowa (Chorzów, Wrocław), Uniwersytet Śląski i inne.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Szkoła HRBP - logo OK biale-01

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Szkoła HRBP - logo OK biale-01