KURS SPECJALISTA HR

Zapraszamy na 14 edycję!
Zajęcia odbywają się online w czasie rzeczywistym!
Pracujesz w grupie i możesz dyskutować z prowadzącym!

...

Uważasz, że za wcześnie dla Ciebie na Szkołę HR Business Partner? Chcesz najpierw zdobyć solidne podstawy i uporządkować wiedzę z zakresu HR? A może chcesz zmienić zawód i zostać HR-owcem?

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy kurs od podstaw do zarządzania kapitałem ludzkim w nowoczesnej firmie.
8 praktycznych szkoleń online prowadzonych w czasie rzeczywistym przed doświadczonych praktyków HR.

Esencja wiedzy i dobrych praktyk HR od podstaw w naprawdę niezłej cenie! Tak dużą porcję wiedzy “na żywo” dostaniesz tylko od nas. Podzielimy się z Tobą naszym ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Przekażemy gotowe rozwiązania i przygotujemy Cię do samodzielnej roli HR-owca.
Zapraszamy!

ZACZNIJ OD POCZĄTKU. ZOSTAŃ HR-OWCEM!

KURS SPECJALISTA HR
edycja wiosenna!

Startujemy ponownie 15 KWIETNIA 2024 – ZMIANA

Pracujemy online po południu
godz.17-20.00

TRWAJĄ ZAPISY!
Ilość miejsc ograniczona

lub wybierz pojedyncze interesujące Cię szkolenie!

RAMOWY PROGRAM KURSU
  1. Dobre praktyki w budowaniu atrakcyjnych miejsc pracy. Rola specjalistów HR.
  2. Procesy HR w cyklu życia pracownika nowoczesnej firmy. Od zatrudnienia do rozstania z pracownikiem.
  3. Zarządzanie kompetencjami w praktyce HR. Opis stanowiska pracy.
  4. Rekrutacyjne ABC. Wywiad behawioralny, skuteczne pytania i trafne decyzje rekrutera.
  5. Metoda Assessment i Development Center w rekrutacji i rozwoju pracowników.
  6. Rozwój pracownika w organizacji. Szkolenie, coaching i mentoring w pracy HR-owca.
  7. Ocena wyników pracy. Informacja zwrotna i rozmowa oceniająca w organizacji.
  8. XYZ? Motywowanie pracowników różnych pokoleń.
squad-3370836_1280

Wyjątkowa cena za wyjątkową jakość.
Tylko dla naszych klientów!

Cały kurs (8 szkoleń/ 24 godziny): 1200 zł netto/ 1476 zł brutto

Wybrane szkolenie: 249 zł brutto   Zapisz się!

Termin kursu: 15.04.2024-03.06.2024

Pracujemy w poniedziałki po południu w godz.17-20.00

Zastanawiasz się?

Poproś o ofertę lub pytaj śmiało! kontakt@hrmasters.pl

Nieobecność możesz odrobić w każdej kolejnej edycji.

Program szkolenia przygotowuje do roli specjalisty HR, doradcy personalnego lub rekrutera. Kurs  jest bogaty w wiedzę merytoryczną i praktyczne rozwiązania HR.

Po pozytywnym zdaniu testu online otrzymasz CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU SPECJALISTA HR!
Jak wynika z naszych doświadczeń certyfikat jest wystarczający dla pracodawców do zatrudnienia w branży.

90% naszych uczestników znajduje satysfakcjonującą pracę w HR-ach!

Kurs przeznaczony jest dla osób, które:

• rozpoczynają przygodę w HR lub posiadają małe doświadczenie pracy w HR
    • chcą się przekwalifikować lub zmienić zawód
    • posiadają ograniczony czas
    • dysponują mniejszym budżetem finansowym, a chciałyby już zrobić pierwszy krok w rozwoju HR
    • chcą poznać, jak pracujemy, zanim podejmą decyzję o zakupie programu Szkoły HRBP